علی اکبر نیکوصفت

من از دوران جوانی ام رابطه خوبی با مصرف دارو نداشتم و همین امر سبب می گردید که به تفکر در جهان آفرینش و تلاش برای حل مشکلات از راه های طبیعی بپردازم. مثلا اگر معده ام درد می گرفت قبل از تلاش برای یافتن یک دکتر خوب، فکر می کردم که چرا با این درد روبرو شده ام و با تغییر مسیر زندگی ام سعی در حل مشکلات جسمی ام می کردم که بسیار مفید بود و من را هرچه بیشتر به وجود خالقی که این جهان را با حساب و کتاب و قوانین مشخص آفریده است رهنمون می شد.

اما این آفریننده متاسفانه محدودیت دارد مثلا اگر شما به سینوزیت مبتلا شوید نمی توانید مشکل را با تغییر مسیر زندگی تان حل نمایید و باید حتما از دارو استفاده کنید. اما داروهای شیمیایی چه در مورد سینوزیت و چه در مورد آلرژی و یا میگرن و بسیاری بیماری های دیگر نوید درمان قطعی را نمی دهند.

مشکلی که باعث حل مشکل شد علی اکبر نیکوصفت

من که بر اثر یک ندانم کاری هنگامی که تنیس بازی می کردم و بدنم کاملا گرم بود و عرق داشتم در چندین روز متوالی آب سرد بر روی سرم ریختم. (شاید بخاطر گرمای شدید از خود بیخود شده بودم و شاید هم خدا می خواست که این داروی گیاهی کشف شود) زیرا که تا انسان درد را حس نکند به فکر چاره نخواهد افتاد، دو روز درد بسیار شدید را تحمل کردم و روز سوم ذهنم فعال شد و مطالعات قبلی ام به کمکم آمد و داروی گیاهی فعلی را ساختم و خوشبختانه خیلی سریع درد ساکت شد و توجه من هم به این دارو فراموش شد.

دومین استفاده کننده از دارو

بعد از گذشت مدتی یکی از دوستانم که به خانه ام آمده بود به من گفت که سردرد شدیدی دارد که سینوزیت عامل آن است. در آن لحظه به یاد این دارو افتادم و دوباره آن را ساختم و ایشان هم بعد از استفاده حالش خیلی بهتر شد و سرانجام به این فکر افتادم که دارو را برای مصرف عموم عرضه کنم.

تبلیغات فروش دارو در روزنامه ها

از اواخر سال ۱۳۸۷ در روزنامه آگهی گذاشتم و از آن زمان تا کنون تعداد بسیار زیادی از افراد از این دارو استفاده مرده اند که تقریبا ۹۵ درصد آنها خوب شده اند و دلیل اینکه ۵ درصد بقیه چرا خوب نشده اند احتمالا عکس العملهای متفاوت جسمی افراد به این دارو می باشد.

دانشجوی باهوش

من مدیر موسسه فرهنگی هستم که یک آموزشگاه زبان انگلیسی می باشد و این دارو را در موسسه هم تبلیغ کردم که یک دانشجوی خانم بسیار باهوش بنام خانم طیبه ضیایی با ابتکار خودش این دارو را برای خودش که آلرژی داشت استفاده نمود و خوب شد و این موضوع را به من اطلاع داد سپس دو هفته بعد باز همین خانم این دارو را به یکی از دوستانش که میگرن داشت معرفی کرد و ایشان هم بهبود یافت و باز هم من را در جریان این مسئله قرار داد (من خودم را مدیون زحمات و ابتکارات ایشان می دانم)، تازه آنجا بود که من متوجه شدم که این دارو دقیقا چرا باعث بهبودی افراد می شود.

این دارو اثر ضد تورمی (در رگهای بینی) در سینوزیت و آلرژی و جلوگیری از انبساط (باز شدن) و انقباض (بسته شدن) رگهای سر را دارد و در نتیجه بعد از مدتی استفاده، از بروز سردرد جلوگیری می کند و در سینوزیت هم چون تورم مخاط بینی را از بین می برد کم کم باعث باز شدن سوراخهای سینوسها و خروج چرکهای (عفونت) جمع شده در ناحیه پیشانی و گونه ها از طریق بینی می گردد و درمان قطعی صورت می گیرد.

درمان چندین بیماری متفاوت با منشا مشابه

در مهر ماه سال ۱۳۸۹ خانم شجاعی به نام خانم مهین محمودی کشف کرد که با مالیدن این دارو بر روی زانوی دردناک، درد ناپدید می گردد. من می دانستم که این دارو به خاطر داشتن اثر ضد تورمی می تواند برای زانو درد و کمر درد و آرتروز بسیار موثر واقع شود اما فکر می کردم باید دارو را تزریق کرد که امکان چنین امری نبود ولی این خانم ثابت نمودند که احتیاج به تزریق دارو نیست. همچنین کم کم کشف شد که این دارو برای سرما خوردگی، بیماری های قارچی پوست و سرفه های شدید و خرو پف دارای اثرات معجزه آسایی است.

نکته آخر

من به خاطر ۱۰ سال افسردگی که در جوانی ام تحمل کردم کتابی بنام “صدای سایش بالها” نوشتم که تجربه های شخصی من در برون رفت از بیماری افسردگی و راه حل های طبیعی بدون استفاده از دارو برای حل این مشکل است که امیدوارم کسانی که از این مشکل رنج می برند با مراجعه به سایت دیگر من (درمان افسردگی) از این تجربیات استفاده نمایند.

با آرزوی بهبودی هر چه سریع تر برای همه آنهایی که از بیماریهای مختلف رنج می برند و سپاس از ایزدمنان که سهم کوچکی از این شفا یابی را بر روی شانه های این حقیر نهاد و انشالله که از عهده آن برآیم.

با آرزوی موفقیت

علی اکبر نیکوصفت

دارو نیکوصفت در اینستا دنبال کنید