داروی درمان سینوزیت3

داروی درمان سینوزیت (3) درواقع دارو نیکوصفت (11) می باشد

داروی درمان سینوزیت (3) درمان سینوزیت، سردرد، آلرژی، آسم، دردهای مفصلی و غیره
طرز استفاده از داروی گیاهی نیکو صفت (3) برای بیماریهای:
میگرن، سینوزیت، پولیپ، آلرژی، سردرد، خروپف، سرماخوردگی و سرفه

در مصرف داروی گیاهی نیکوصفت (3) :

هر ۱۰ یا ۱۵ دقیقه ۳ پاف حفره راست بینی و ۳ پاف حفره چپ بینی اسپری شود. اگر درد شدید می باشد و می خواهید هر چه زودتر مشکل برطرف شود ۳ پاف در حفره راست و ۳ پاف در حفره چپ بینی هر دو یا ۵ دقیقه اسپری شود، هر بطری می تواند تقریبا در یک ساعت تمام شود.

در مورد افرادی که گلو درد دارند یا سرفه می کنند یا با استفاده از داروی ما دچار گلو درد می شوند، باید ۳ پاف هم هر بار که در بینی می زنند در گلو هم بزنند و در مورد کسانی که وقت ندارند باید هر نیم ساعت یا هر یک ساعت ۶ پاف در بینی اسپری شود (۳ پاف در حفره راست و ۳ پاف در حفره چپ بدون فاصله) و یا اینکه فقط از نیکوصفت (۱۱) استفاده نمایند که مخلوط نیکوصفت (۲) و (۶) می باشد.

نکاتی که باید هنگام مصرف داروی نیکوصفت (۲) و نیکوصفت (۱۱) رعایت شوند:

1.از این داروی گیاهی نیکوصفت (۲) و(11) هر چه بیشتر استفاده شود بهبودی سریعتر حاصل می گردد. بعد از هر بار استفاده باید نفس عمیق بکشید تا قطره کاملا جذب شود. استفاده از نازل آسان است و می توان به صورت ایستاده از آن استفاده کرد، فقط کمی سر را به عقب ببرید.

2.قبل از استفاده بطری داروی گیاهی نیکو صفت (2)و (11) را تکان دهید و داروهایی را که مشغول مصرف آنها نیستید را همیشه در یخچال نگهداری کنید.
نحوی استفاده از داروی گیاهی نیکو صفت (2)و (11):

3.لطفا اسپری کردن داروی گیاهی نیکوصفت (۲)و (11) را هر ۲ یا ۵ یا ۱۰ یا ۱۵ دقیقه یا هر نیم ساعت یا هر یک ساعت یکبار را حتما رعایت نمایید و پس از تمام شدن هر بطری بلافاصله مصرف بطری بعدی را آغاز نمایید. بیمارانی که مصرف مداوم دارو و آبریزش ناشی از آن در کار آنها اختلال ایجاد می کند می توانند مصرف دارو را بعد از بازگشتن به منزل شروع نمایند، این مسئله فقط باعث طولانی تر شدن مدت درمان می شود. (مشکلات محیطی را تا حد امکان تحمل بفرمایید، از جمله حضور در محل کار و … زیرا بدون وقفه مصرف کردن این دارو در بهبودی شما بسیار حائز اهمیت می باشد).

بیمارانی که دارای سینوزیت و نمی توان از داروی گیاهی نیکو صفت (1) استفاده کنند

1.بیمارانی که دارای سینوزیت و آسم با هم می باشند و یا مصرف دارو خیلی بینی آنها را می سوزاند باید مثلا 30 بطری اول را نیکو صفت (6) و (11) همراه هم و همزمان استفاده نمیند و بعد که آسم آنها کمی بهتر شد فقط نیکو صفت (11) را طبق دستور استفاده نمیند. همیشه اول نیکوصفت (6) استفاده شود و بلافاصله از نیکو صفت (11) استفاده نمایند.

2.جدیدا مشخص شده است که برای سینوزیت و آلرژی اگر دارو زیر دوش استفاده شود بسیار موثرتر عمل می کند، می توان تا یک بطری را در زیر دوش مصرف نمود.

3.محاسبه تعداد بطری های مصرفی بستگی به شدت و مدت ابتلا به بیماری دارد، ممکن است شما فقط ۶ ماه به سینوزیت مبتلا باشید ولی مجبور شوید ۱۰ بطری یا بیشتر مصرف کنید.

4.گاهی اوقات دیده شده است که بعد از مصرف ۵ تا ۶ بطری هنوز هیچگونه علائو بهبودی دیده نمی شود، که این بستگی به شدت بیماری شما دارد، نا امید نشوید و به استفاده از دارو ادامه دهید. اگر بعد از ۱۰ بطری هیچگونه علائو بهبودی مثل حالت سرما خوردگی، کیپ شدن بینی یا افزایش خلط پشت حلق ظاهر نشد مصرف دارو را متوقف نمایید.

5.اسپری کردن دارو در بینی در طی شب ضروری نمی باشد. استفاده از دارو اگر در طی ساعات روز بطور مرتب انجام شود هر یک یا دو روز تقریبا باید یک بطری تمام شود. اگر شدت بیماری زیاد باشد و شخص بیمار تحت فشار شدید باشد می تواند ۱۰ یا ۱۶ بطری را در یک روز تمام کند یعنی می تواند هر بطری را در یک ساعت تمام کند و بدین ترتیب سرعت بهبودی افزایش می یابد.

به بیمارانی که داروی (۱) ما بر روی آنها اثر نمی کند:

– به بیمارانی که داروی گیاهی نیکو صفت (۱) ما بر روی آنها اثر نمی کند و یا شدت بیماری آنها زیاد است توصیه می شود حتما از داروی نیکوصفت (۲) استفاده نمایند. اینگونه بیماران قبل از نا امید شدن می توانندداروی گیاهی نیکوصفت (۲) یا (۱۱) را هم به عنوان داروی قویتر مورد آزمایش قرار دهند.

– کسانی که با اسپری کردن قطره در بینی مشکل دارند می توانند دارو را به صورت بخور استفاده نمایند ولی بخور دادن هم پر هزینه تر است هم کم اثر تر. نصف بطری با آب قاطی شود (هر دو ساعت یکبار – بغیر از شب ها هنگام خواب)

– لطفا پس از مصرف دارو سعی نکنید که با فشار (فین کردن شدید) بینی را تخلیه کنید، شستشوی بینی کافی می باشد.

– بطری داروی در حال مصرف را می توانید همراه خود داشته باشید و در یخچال قرار ندهید.
داروی نیکوصفت ۲ برای درمان فیستول مقعدی هم استفاده می شود :

– به این شکل که هر یک ساعت یا دو ساعت ۲ سی سی از داروی گیاهی نیکوصفت (۲) را از طریق یک سرنگ کوچک بدون سوزن یا دستگاه تنقیه وارد مقعد نمایید. کسانیکه درد شدید دارند می توانند هر ۱۰ دقیقه این عمل را انجام دهند.
توجه :

– این دارو برای افراد با مشکل لوزه سوم بسیار مفید می باشد، طرز استفاده آن مانند سرفه شدید است.

دارو نیکوصفت در اینستا دنبال کنید