داروی درد معده و حالت تهوع

داروی درد معده و حالت تهوع

درصد بیشتری از افراد از درد معده رنج می‌برند، مشکل حادی ندارند ،اما به علت عوامل مختلف دچاره استرس و اضطراب شدیدی می گردند که دستگاه گوارش دچاره اختلال می شود، در مجموع معده به سه دسته زخم معده، زخم اثنی عشر و ورم معده تقسیم می‌شود که زخم اثنی عشر همراه با درد موجب سوزش معده هم می‌باشد ، تنها آنهایی که درد می کشند می داند درد چیست ،که ما در اینجا به معرفی دارو های می پرداختیم که برای همیشه می توانید مشکلات معده و روده خود را تخت کنترل درآورید .

داروی درد معده و حالت تهوع، داروی گیاهی نیکو صفت (3) برای درد معده و حالت تهوع ساخته شده است .و داروی گیاهی نیکو صفت (8) که برای برای جلوگیری از خونریزی روده ها و معده و جایگزین شیمی درمانی هست ، داروی گیاهی نیکوصفت (13) که داروی جدید هست و جایگزین داروی نیکو صفت (3)و (8) شده است. در برگیرنده خواص این دو داروی نیکوصفت (3)و (8) می باشد .

داروی گیاهی نیکوصفت (۳) و طرز استفاده از آن:

داروی گیاهی نیکوصفت (۳) رای درد معده و حالت تهوع ساخته شده است که باید نصف شیشه از دارو را با ۱/۴ لیوان آب مخلوط نمود و قبل از هر وعده غذا و همچنین هنگام درد به طور کامل مصرف نمود. اگر درد شدید است یک شیشه کامل را هر بار با ۱/۴ لیوان آب مخلوط نموده و قبل از غذا میل نمایید. تعداد شیشه ها بستگی به طول مدت بیماری و شدت آن دارد.
اگر درد خیلی شدید است می توان ۱۰ شیشه را بدین ترتیب که هر ۱ ساعت، یک شیشه یک شیشه را با آب مخلوط نموده و بطور کامل میل نمود.

توجه :
*لطفا با آقای نیکو صفت مرتب در تماس بوده و نظرات خود را با ایشان در میان بگذارید *

دارو نیکوصفت در اینستا دنبال کنید